новиот Renault TALISMAN

Опрема и додатоци

надворешност

Додадете нова димензија

Прилагодете го новиот TALISMAN по сопствен вкус.
Новиот Renault TALISMAN
багажен простор и заштитата на багажникот Easyflex
Двострана ткаенина и гумен простор за багаж како и модуларната заштита EasyFlex, кои се лесни за инсталирање и чистење - овие карактеристики се совршен избор за транспорт на валкани предмети. Практичната и разновидна заштита на багажникот на Renault е добро прилагодена на вашата секојдневна употреба и сите активности во слободно време.
Новиот Renault TALISMAN
кука за влечење со можност за преклоп
Уживајте во користењето на рачниот систем за влечење за кој не се потребни дополнителни алатки. Опремата за влечење или превозот на велосипедите е подготвена за неколку секунди. Можете да го преклопите еднократно и тој воопшто да не се гледа. Вашето возило на тој начин го задржува својот изглед и дизајн.
Новиот Renault TALISMAN
aлуминиумски фелни Tropezza од 48 cm (19")
Покажете ја својата елеганција со фелни од 48 cm (19") кои ги истакнуваат елегантните и софистицирани линии на возилото и обезбедуваат бескомпромисна безбедност.
Новиот Renault TALISMAN
Le Lor Ретровизор - хромиран
Додадете елеганција и карактер со новите TALISMAN  хромирани ретровизори.

внатрешност

Дали би сакале да го прилагодите новиот TALISMAN?

Откријте ја нашата понуда на дополнителна опрема
Новиот Renault TALISMAN
модуларна заштита на подигнување на багажот Easyflex
Нелизгачка и водоотпорна модуларна заштита, клучна за заштита на багажникот на вашиот нов TALISMAN, како и за транспорт на големи и валкани предмети.
Новиот Renault TALISMAN
багажен праг - нерѓосувачки челик
Покријте ја и заштитете ја товарната површина на возилото со помош на прагот на багажникот од не'рѓосувачки елегантен челик.
Новиот Renault TALISMAN
спортска подлога и педали
Бидете тип-топ кога ќе пристигнете на вашата дестинација. Закачалката на потпирачот за глава ви овозможува да поставувате облека на задниот дел од предното седиште и да ја носите со себе и тоа во потполн комфор
Новиот Renault TALISMAN
маса за пикник
Масата на преклопување е идеално место за чување книга,  преносен автомат за кафе и шише вода во специјален носач.
Подгответе се за прекрасно искуство со TALISMAN